Aktualności arrow Redakcja elearning.pl
Ostatnio dodawane
Firma SyberWorks (znana za oceanem marka zajmująca się e-learningiem) opublikowała artykuł...
Więcej
"BONy jest systemem zarzadząnia kognitywnym e-Learning pozwalającym użytkownikowi na...
Więcej
24 kwietnia 2008 r. w Szczecinie, w hotelu NOVOTEL odbędzie się konferencja projektu pt....
Więcej
W dniach 22 i 23 kwietnia 2008 roku w Zürichu w Szwajcarii odbędą się targi Swiss Professional...
Więcej
Innovate-Live Portal, przedstawia tzw. “Innovate-Live webcasts” oraz...
Więcej
Redakcja elearning.pl PDF Drukuj E-mail
Jesteśmy grupą sympatyków elearningu zajmującą się nowoczesnymi metodami uczenia. Bazujemy na osiągnięciach technologicznych, które nie tylko poprzez nowoczesne środki przekazu wspomagają tradycyjne uczenie, ale także tworzą system nauczania przystosowany do indywidualnych możliwości ucznia. Jest to na tyle ważne, gdyż pomaga uczącym się, niezależnie od preferowanych metod i tempa nauki, przyswoić wiedzę i umiejętności.

Ponieważ proces nauczania, obszary jego stosowania i doskonalenie są przedmiotem naszego działania, chętnie poznamy osoby zainteresowane tą dziedziną, nawiążemy kontakt ze szkołami, uczelniami, placówkami organizującymi szkolenia, kursy itp.


Informacje

 

Odwiedzane strony są zbiorem podstawowych wiadomości na temat e-learningu, wykazem informacji o odbywających się targach, konferencjach, aktualnych wydarzeniach, a także listą ciekawych linków z dodatkowymi informacjami. Ponadto przedstawiono na nich krótki opis systemów do zarządzania szkoleniami online, a także programów do ich tworzenia.

Znajdują się tu również artykuły i ciekawostki zebrane w Internecie, tygodnikach, gazetach i magazynach informatycznych.

Wszystkie osoby zainteresowane tworzeniem i rozwojem stron zapraszamy do współpracy, do umieszczania własnych informacji na temat elearningu, dzielenia się uwagami, a także do dyskusji.